Trajtimi për të gjitha llojet e parazitëve

Kapsula Wormin në Tiranë

Kapsula Wormin
4990 Lek9980 Lek
4.213

Për të porositur Wormin

Ulje -50%

Si të blini kapsolla Wormin?

Ju mund të porosisni kapsula në Tiranë (Shqipëri) në 4 hapa të thjeshtë:

 1. Nëse keni nevojë të porosisni Wormin me zbritje, vizitoni faqen zyrtare të internetit të prodhuesit të mjetit.
 2. Vendosni emrin dhe numrin tuaj të telefonit.
 3. Merrni një konsultë falas nga specialisti ynë. Në të ardhmen e afërt menaxheri do t'ju kontaktojë dhe do t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me mjetet dhe kohën e dorëzimit.
 4. Merrni parcelën tuaj me postë ose me dorëzim ndërlidhës. Pas marrjes së parcelës, do të duhet të paguani ndërlidhësin ose me postë.
Porositni kapsolla me çmimin më të mirë - 4990 Lek! Wormin - garanton trajtim kundër të gjitha llojeve të parazitëve

Si te blejme në Tiranë Wormin

Ilaç bimor për parazitët

Kapsulat Wormin janë një ilaç inovativ kundër të gjitha llojeve të parazitëve. Formula unike garanton trajtim kundër të gjitha llojeve të parazitëve. Ekstrakti i karafilit, largon produktet e mbetjeve të helminteve dhe toksinave nga trupi i njeriut. I përshtatshëm për absolutisht të gjithë dhe nuk shkakton alergji.

Aksione! Bleni 50% zbritje. Plotësoni formularin për të marrë një zbritje.

Si të porosisni kapsolla Wormin në Tiranë (Shqipëri)?

Ju mund ta merrni ilaçin në 3 faza:

 1. Porositni kapsolla në Shqipëri (Tiranë) duke vizituar faqen zyrtare të internetit dhe lini një kërkesë në formularin e porosisë.
 2. Ju lini një kërkesë në faqen tonë të internetit duke plotësuar fushat "Emri" dhe "Numri i telefonit"
 3. Brenda 15 minutash menaxheri do t'ju telefonojë për të konfirmuar porosinë për të sqaruar porosinë dhe për të rregulluar dorëzimin në adresë në kohën e dorëzimit.
 4. Paguajeni për parcelën pas marrjes me postë ose me ndërlidhës në zyrën postare në Tiranë ose në korrier
Ju lutemi vini re se kostoja e dorëzimit me ndërlidhës në adresën që specifikuat mund të ndryshojë në varësi të qytetit marrës. Pagesa për porosinë me postë ose ndërlidhës në dorë.

Nxitoni të porosisni me çmimin më të mirë - 4990 Lek!

Qytetet e tjera në Shqipëri ku mund të blini Wormin

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Wormin

Qytetet në Shqipëri

Shqyrtime rreth Wormin në Tiranë

 • Enis
  Për parandalimin e infeksionit të helminthit, unë përdor ilaçin wormin. Ka një përbërje natyrale dhe zbatim të lehtë. Humori dhe shëndeti im u përmirësuan.
  Wormin
 • Rina
  Wormin zgjidhi problemin tim të parazitit në 30 ditë! E mora siç udhëzoi mjeku im. Nëse porosisni në faqen zyrtare të internetit, mund të merrni një zbritje prej 50% në porosinë tuaj të parë
  Wormin
 • Elisa
  Unë punoj si veteriner dhe është e domosdoshme që ne të marrim ilaçe kundër parazitëve rregullisht. Unë preferoj produkte natyrale dhe prandaj zgjodha wormin.
  Wormin
 • Elda
  Një mik më rekomandoi kapsula wormin. Fëmija zhvilloi krimba dhe u desh të fillonte trajtimin. Porosia erdhi shumë shpejt, korrieri e dorëzoi në shtëpi. Unë do të blej më shumë kapsula!
  Wormin
 • Anita
  Unë i jap fëmijës tim që të marrë vetëm ilaçe natyrale dhe, për këtë arsye, kur zgjedh një ilaç për krimbat, u ndalova në wormin. Rezultatet e testit treguan se nuk ka më parazitë! Faleminderit!
  Wormin